Ürgilm, haldjad, jumalannad ja esivanemad

Muistne tarkus eesti mustrites, muinaslugudes ja regilauludes

Riina Grethiel Leppoja

Minevikupärandi meenutamine ja lahtimõtestamine on juurte taastamise ja väe tagasivõitmise teekond. Kuigi meie pärandis säilinud tarkus on kodeeritud, ei jää see oma sügavuselt alla teiste traditsioonide kõrgvaimsetele õpetustele. Mitmed erilised sümbolid meie regilauludes ja muinaslugudes (sinisirje lind, kalaneitsi, suur tamm, kullaketrajad jne) varjavad endas ääretult võimast ja kõrgsageduslikku energiat, mida siin maal varasematel ajastutel üsna regulaarselt genereeriti.

Vabanemise vägi

Esimene raamat. Vabaduse- ja rõõmuteel kulgejale

Riina Grethiel Leppoja

Raamat “Vabanemise vägi” avab teie ees unikaalse kaardi vabaduse- ja rõõmuteel kulgemiseks ning on abiks inimestele, kes soovivad ühineda oma kõrgeima olemusega. See raamat on kirjutatud puhta taotlusega toetada teie individuaalset teekonda ning aidata teil kiiresti ületada kõik takistused, mis teie sisemuses säravat imelist valgust veel varjutada võivad. Siit raamatust leiate hulgaliselt nõuandeid ja abivahendeid, et lahendada mitmesuguseid keerukaid ja vastuolulisi väljakutseid, mis vaimsel teekonnal paratamatult esile kerkivad.

Suure Jumalanna müsteeriumid

Pilguheit eestlaste muinaspärandisse esoteerilisest vaatenurgast

Riina Grethiel Leppoja

Meil ei ole vaja otsida väge, tarkust ega eeskujusid väljastpoolt, teistest kultuuridest, vaid omaenda juurtest, sest eestlased – aestid – on üks kõige vanemaid tänaseni säilinud rahvaid meie planeedil. Meie tõelist päritolu varjab unustusteloor. Et seda kergitada, tuleb meil luua ühendus Suure Jumalanna mõõtmatu ja kõikeõnnestava kohalolekuga. Käesolevas raamatus vaatlemegi Jumalannat Tema erinevatel kujudel ning avame end sellele vägevale tervendamis- ja loomisväele, mis Temast alguse saab.